Promotori

Sizis d.o.o.

Zagreb

sizis@sizis.hr

Satnica: 25

Rok prijave za ovaj posao je do 31.10.2017.

Opis posla:
– promocija na otvorenom
– promotivni period akcije je 02.11.2017. do 31.12.2017.

– radno vrijeme: 3-5 dana u tjednu (ne računajući vikend!) – 4h dnevno u periodu između 9 i 17h

– Tim od 2-3 promotora na određenim lokacijama u gradu dijeli besplatne SIM kartice i objašnjavaju prednost određene mobilne mreže

– promotori NE POTPISUJU nikakve ugovore s ljudima kojima daju besplatnu SIM karticu

NAKNADA:
– 25kn/h (neto) + mogućnost ostvarivanja vrlo stimulativnih bonusa (maksimalna satnica s bonusom 40kn/h)

Pojašnjenje:
Student ima fiksnu satnicu 25 kn/h neto, a ovisno o broju nadoplaćenih SIM kartica koje je podijelio ostvaruje bonus od dodatnih 5, 10 ili 15 kn/h. U proteklim akcijama više od 90% promotora ostvarilo je bonuse!

Uvjeti za posao:
– kandidat MORA proći kratki trening (edukaciju)
– prije edukacije obavezan je razgovor za posao
– Prijavnica za posao nalazi se na linku: http://sizis.hr

Prijavnicu poslati ISKLJUČIVO na e-mail sizis@sizis.hr

U Subject mail-a OBAVEZNO napisati: Kandidat za ZAGREB

Poslodavac:
Trg kralja Petra Svačića 17, Zagreb